Zasady wysyłki

Zasady wysyłkiKiedy mogę spodziewać się otrzymania przesyłki?

Wszystkie zamówienia są wysyłane z naszego magazynu w ciągu 5 dni roboczych od złożenia zamówienia. Przesyłka zostanie dostarczona w ciągu 10-20 dni roboczych od daty wysyłki, w zależności od dostępności przewoźnika i lokalizacji. Przepraszamy, że może wystąpić opóźnienie w wysyłce, jeśli przesyłka wymaga odprawy celnej lub kontroli lub opóźnienia w transporcie spowodowane przez usługi przewoźnika.

Jak mogę śledzić moje zamówienie?

Numer śledzenia zostanie dostarczony w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki. Możesz użyć numeru i śledzić swoje zamówienie na stronie www.17track.net.

Jakie są twoje stawki wysyłki?

Mamy stałą stawkę za wysyłkę w wysokości 2,99 USD do wszystkich miejsc na całym świecie.

Do jakich krajów wysyłacie?

Obecnie wysyłamy na cały świat. Ale jeśli Twój kraj może nie być obsługiwany przez naszą logistykę, natychmiast Cię o tym poinformujemy i wprowadzimy niezbędne zmiany w Twoim zamówieniu. Aby dowiedzieć się więcej o naszych wykazach miejsc docelowych, skontaktuj się z nami pod adresem service@towious.com. Jak mogę zmienić adres wysyłki?

Zmiana adresu jest dozwolona tylko do godziny 23:00 (PDT, -7 GMT) tego samego dnia, w którym złożono zamówienie. Możesz skontaktować się z nami pod adresem service@towious.com, aby poprosić o takie zmiany.

Czy mogę dostarczyć przesyłkę na inny adres niż adres rozliczeniowy mojej karty?

Tak to mozliwe.

Jak wysyłane jest moje zamówienie?

Zamówienia są wysyłane w zwykłe dni robocze, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Każde zamówienie złożone w sobotę lub niedzielę zostanie wysłane w następny poniedziałek.